Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kviečia į pasimatymą „Babilone“

rps20160208_074505Vasario 13 diena. Ypatinga vieta. Jūsų pasirinkta valanda. Tai pasimatymas su prekybos ir pramogų centru BABILONAS, kuris Valentino dienos išvakarėse nori išreikšti Jums meilę savaip – kiekvienoje parduotuvėje valsą Jums šoks nuolaidos nuo 20 iki 70 procentų.

Prekybos ir laisvalaikio centras „Babilonas“ vasario 13 dieną visus Aukštaitijos gyventojus kviečia praleisti šeštadienį Panevėžyje. Čia apsilankę pirkėjai bus nustebinti net iki 70 procentų siekiančiomis nuolaidomis. Atvykite su šeimomis, mylimaisiais – jūsų lauks septyni restoranai ir kavinės, kur galėsite romantiškai pavakarieniauti: suši restoranas „Sakura“, lietuviškais patiekalais garsėjantis „Forto dvaras“, desertinė „AJ šokoladas“, „Čili pica“, sulčių ir nealkoholinių kokteilių baras „Gaivus skonis“, „Piacetto kavos namai“ ir „Hesburger“.

rps20160208_074610Valentino dienos išvakarėse galėsite išrinkti ir dovanas mylimiesiems. Parduotuvėje „Thomas Gold“ – juvelyriniams dirbiniams iš aukso, sidabro bus taikoma nuolaida iki 73 proc., „Iqonna“ – 35 proc. nuolaida visiems papuošalams , „Laikas“ – 30 proc. nuolaida laikrodžiams. „Vynotekoje“ – 30 proc. nuolaida putojančiam vynui.

Specialūs pasiūlymai taip pat lauks visų, pasiruošusių papildyti savo spintas prieš artėjantį pavasarį, bei svajojančių iš esmės atnaujinti namus ar pasiruošti artėjančiam iškylų sezonui.

Propaguojančių sveiką gyvenimo būdą ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjų lauks specialūs pasiūlymai sporto prekių parduotuvėse. „Winner Sport“ – prekės net nuo 20 iki 70 proc. pigiau, „Sportland“ išparduotuvėje, kurioje asortimentui nuolat taikomos nuolaidos, bus suteikta papildoma 10 proc. nuolaida visoms prekėms, čia apsilankę pirkėjai patikusių prekių galės įsigyti ir su 50 proc. nuolaida. Parduotuvėje „Audimas“ pažymėtoms prekėms bus taikoma 20 proc. nuolaida, o „Sveikatinėje“ sveikatos profilaktikai, geresnei savijautai bei sveikam gyvenimo būdui reikalingų priemonių įsigysite penktadaliu pigiau.

Stilingų drabužių vyrams ir moterims mažesnėmis kainomis siūlys įsigyti „Marli Man“ – nuolaidos iki 70 proc., klasikinių drabužių parduotuvė moterims „Matoma“ – suknelėms, sijonams ir palaidinėms taikys 20 proc., o švarkams net 50 proc. nuolaidas. „Utenos trikotažo“ gaminių „Faustėje“ taip pat bus galima nusipirkti su nuolaidomis iki 50 proc. Odos ir kailių salonas „Laukinis gepardas“ asortimentui (išskyrus kailinius) taikys 20 proc. nuolaidą.

Vyrai savo garderobą su 20 proc. nuolaida galės atnaujinti parduotuvėje „Gentleman“. Parduotuvėje „Oksalis“ pirkėjus pasitiks nuolaidos – čia rasite ne tik ginklų, bet ir daug puikios avalynės, laisvalaikio drabužių, taip pat šeimos iškyloms reikalingų dalykų: patogių kėdučių, termosų, indų maistui.

Didžiausias vaikiškų prekių tinklas Lietuvoje „Baby City“ nepamiršo mažųjų „Babilono“ lankytojų ir jų tėvelių – juos tikrai pradžiugins net iki 70 proc. siekiančios nuolaidos vaikiškoms prekėms. Knygyne „Vaga“ to paties pavadinimo leidyklos knygos bus parduodamos 20 proc. mažesne kaina.

Prieš mėnesį duris po rekonstrukcijos atvėrusiame didžiausiame visoje Aukštaitijoje interjero, baldų ir namų apyvokos centre „Baldų šalis“ nuolaidos sieks net iki 50 procentų. Naujajame baldų centre pirkėjai su didelėmis nuolaidomis galės įsigyti ne tik svetainės, miegamojo, prieškambario, valgomojo, darbo kambario baldus, bet ir šviestuvus, kilimus, įvairias interjero dekoro detales ir namų apyvokos prekes.

Vasario 13-ąją prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas“ įsikūrusi parduotuvė „Topo centras“ pasiūlys iki 30 proc. nuolaidą visoms prekėms.

„Dubingiai“ suteiks 20 proc. nuolaidą kilimams bei iki 50 proc. nuolaidą baldams. „Ekoliumenas“ visiems šviestuvams iš ekspozicijos taikys nuolaidas nuo 20 iki 50 procentų. Kokybiški „Lono“ čiužiniai geram miegui – 20 procentų pigiau. „Berry“ baldų salone stilingi baldai ir interjero detalės taip pat bus parduodamos su nuolaida nuo 20 proc. Naujausios indų, virtuvės įrankių ir stalo aksesuarų kolekcijos ir geriausi akcijų pasiūlymai lauks ir parduotuvėje „Žana“ – 30 proc. nuolaida bus taikoma visoms prekėms bei papildoma 10 proc. nuolaida išpardavimo prekėms.

Vasario 13 d. prekybos ir laisvalaikio centras duris atvers įprastu metu – 8 val., kuomet darbą pradės „Norfa XXL“. Kitos parduotuvės, kavinės, restoranai, kino teatras „Forum Cinemas“, pramogų ir laisvalaikio erdvė vaikams „Pingviniukas“ dirbs nuo 10 val. Prekių su nuolaidomis lankytojai galės įsigyti iki pat vėlaus vakaro ir tik vasario 13 d.

123456