Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kviečiame į šv. Velykų mugę Raseiniuose

Kovo 30-31 d., Raseiniuose, Žemaičio aikštėje,  mugių organizatoriai www.mugiucentras.lt, rengia Velykinę mugę. Tai renginys, skirtas pasitikti pavasariui – čia rasite namų, sodo, daržo prekių, taip pat tautodailės ir amatininkų gaminių, išskirtinių maisto produktų. Renginys vyks prieš pat šv. Velykas, taigi mugėje lengvai išsirinksite ir gardumynų šventiniam stalui.

Renginyje savo augalus pristatys medelynų darbuotojai. Įsigysite ne tik dekoratyvinių ar sodo augalų, išgirsite profesionalų patarimus, kaip prižiūrėti aplinką ir ją puoselėti. Namų jaukumui originalių gaminių pasiūlys ir Lietuvos bei kaimyninių šalių tautodailininkai ir amatininkai. Įvairiausios interjero detalės, Velykinė atributika, natūralūs mediniai žaislai mažiesiems. Pavasaris puikus laikas atnaujinti ir garderobą – mugėje išsirinksite tiek aksesuarų, tiek jaukių drabužių visai šeimai.

Tautinio paveldo produktai – nustatyta tvarka sertifikuoti tradiciniai gaminiai pasižymintys istoriškai Lietuvoje ar jos atskirame etnografiniame regione susiformavusia produkto tradicine forma, sudėtimi ir kitais specifiniais kokybiniais ypatumais. Tai nemasinės gamybos maisto gaminiai, pagaminti iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis ir išsaugant unikalias kokybės savybes ir sudėtį. Tokių produktų mugėje bus apstu, nuo tradicinių šventinių meduolių, iki mėsos gaminių. Žuvies mėgėjai taip pat ras ko paskanauti, šviežiai rūkyta žuvis iš toli vilios savo kvapu. Smaližių lauks fotogeniškiausiu desertu pripažinti burbuliniai vafliai.

Ir tai tikrai ne viskas, į Šiaulius atvyks būrys dalyvių, kuriuos sunku išvardinti. Užsukite, pamatykite savo akimis ir susipažinkite!

Renginys vyks:

kovo 30 d. 9:00 – 18:00 val.

Kovo 31 d. 9:00 – 16:00 val.

 

 

 

123456