fbpx
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pauliaus Stalionio gyvenime – trečios vestuvės

stalionisDainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis gerbėjams šią savaitę pristato savo pirmąjį vaizdo klipą „Tik tu ir aš”, kuriame nusifilmavo šių metų „Eurovizijos” dalyvė ir daugiau nei 20 jaunavedžių porų.

Dainos „Tik tu ir aš” tema pati padiktavo klipo scenarijų. Buvo nuspręsta, kad labiausiai šį kūrinį papuoštų nesuvaidintos emocijos. Būtent dėl šios priežasties į pirmąjį video klipą buvo įtraukti kadrai iš tikrų vestuvių.

“Ar gali būti kas nors gražiau už tikrus jausmus? Tikros meilės nesuvaidins net talentingiausi aktoriai, todėl, šiame vaizdo klipe nusprendėme įtraukti kadrus, iš gražiausios dviejų žmonių gyvenimo šventės – vestuvių”, – pasakoja P. Stalionis.

Vaizdo klipe „Tik tu ir aš”, pasiektas ir savotiškas rekordas – jame sudalyvavo net kelios dešimtys jaunavedžių porų iš Lietuvos.

Duetu su Pauliumi Stalioniu sudainavusi Rasa Doniela – ne naujokė didžiojoje scenoje. Atlikėja dalyvavo televizijos projekte „Lietuvos balsas”, išleido ne vieną hitu tapusį kūrinį, talkino Lietuvos atstovui Donatui Montyvdui šių metų „Eurovizijoje”.

Rasa Doniela

Rasa Doniela

„Vykstant filmavimo darbams, pasijutau, lyg ruoščiausi trečioms savo vestuvėms. Buvo momentų, kada jaudinausi gal net labiau, nei žengdamas prie altoriaus”,- juokavo Paulius Stalionis.

Dar viena džiugi naujiena Pauliaus Stalionio ir Rasos Donielos gerbėjams – vaizdo klipas „Tik tu ir aš”, jau dalyvauja šių metų LRT organizuojamame video klipų konkurse “KlipVid”.

Pauliaus Stalionio ir Rasos Donielos vaizdo klipą “Tik tu ir aš” galite pamatyti čia:

Nuotraukose – vaizdo klipo “Tik tu ir aš” filmavimo akimirkos.

Foto: podangum.lt
Vaizdo klipo “Tik tu ir aš” bendraautoriai:
Režisierius: Vytautas Jurevičius, Tomas Aminovas ir Donatas Ravaitis
Operatorius: Tomas Aminovas, Vytautas Jurevičius
Montažas: Vytautas Jurevičius
Muzika ir žodžiai: Paulius Stalionis
Aranžuotė: Karolis Šliažas, Laimonas Norkus

(Visited 25 times, 1 visits today)
123456